Apie mus

Laumių pėdos – tai siekis perduoti vaikams šimtmečius kauptą išmintį, protėvių pasaulėžiūrą ir papročius naujais, moderniais būdais. Tikime, kad Laumių pėdos ras vietą šeimose, grąžins tradicijų kupiną kasdienybę, šimtamete išmintimi paremtą auklėjimą.

Viskas prasidėjo nuo kalėdinio laiško mažyliams apie didžiausios metų šventės tradicijas ir prasmę senovės baltų pasaulėvaizdyje. Vėliau gimė ir laiškai pavasario šventėms, ateityje – naujos priemonės tautos tradicijoms pažinti ir perduoti savo vaikams.

Visas idėjas kuria Miglė ir Gerda – mamos, gyvenančios baltų tikėjimo ritmu. Miglė rašo tekstus, nagrinėja baltų mitologijos ir istorijos šaltinius, o Gerda kuria iliustracijas ir padeda kūriniams išvysti dienos šviesą.

Miglė

Rašytoja

Gerda

Iliustratorė

Laumių pėdų lauminėtojos

tai trijų vaikų mamos Miglė ir Gerda. Ieškodamos būdų, kaip šiuolaikiškai ir vaikui suprantama kalba perduoti žinias apie lietuvių kultūrą, kaip lengvai ir natūraliai įkurdinti senuosius papročius šiuolaikinių šeimų namuose, jos ėmė kurti folkloru ir baltų mitologija paremtus laiškus vaikams švenčių proga. Bet laiškus lengva išaugti lyg vaikui batus – Laumių pėdose nuolat atsiranda naujovių. Miglė – komunikacijos specialistė, žurnalistė, politologė, kuriai senosios baltų tradicijos ir tikėjimas yra gyvenimo išminties pagrindas. Miglės rankose pavieniai žodžiai susilieja į įkvepiančius pasakojimus, kuriuose galima išgirsti protėvių vėlių šnabždesius. Gerda – dailininkė, iliustratorė, audėja, folkloro dainininkė, kurios rankose pieštukai ir akvarelė kuria stebuklingus senovės lietuvių mitologijos pasaulius! Laisvalaikiu Gerda ne tik piešia, bet ir audžia senovinėmis staklėmis, siekdama išsaugoti protėvių amatą ateities kartoms.